Nefukčné LED osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Peter, 15. decembra 2016

Dobry den,
chcem vas poprosit o kontrolu nefunkcneho LED osvetlenia nad prechodom pre chodcov na Trnavskej ulici pred domom c.8. Vopred vam dakujem.

21. december 2016

Peter

21.12.2016 uz svetlo vecer svietilo.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.