Dlhodobo odstavená Škoda Favorit Pick-up bez platnej TK/EK

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
dobrý_sused 23. decembra 2017

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej Škody Favorit Pick-up bez platnej TK/EK na parkovisku pri autobusovej stanici.

Rovnako vedľa sa nachádza Mercedes Sprinter bez tabuliek EČV.

17. január 2018

Odpoveď samosprávy

Táto vec spadá do pôsobnosti okresného úradu:

Prevádzkovateľ motorového vozidla, ktoré má neplatné TK a EK sa dopúšťa správneho deliktu na úseku prevádzky vozidla v premávke na pozemných komunikáciách a to porušením povinností prevádzkovateľa vozidla vyplývajúcich z § 21 ods. 1 písm. b 1, 2 Zákona č. 725/2004 Z. z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách a o zmene a doplnení niektorých zákonov, čo patrí do pôsobnosti príslušného okresného úradu.
Okresný úrad uloží pokutu 165 Eur tomu kto:
- nepodrobil vozidlo podľa § 21 ods. 1 písm. b) prvého bodu technickej kontrole pravidelnej podľa § 50 ods. 1; pokuta sa uloží za každé vozidlo,
- nepodrobil motorové vozidlo podľa § 21 ods. 1 písm. b) druhého bodu emisnej kontrole pravidelnej podľa § 68 ods. 1; pokuta sa uloží za každé motorové vozidlo

mesto Senec
24. január 2018

Odpoveď samosprávy

Tento podnet patrí Okresnému úradu, ktorý ho zo zákona rieši.

mesto Senec
26. január 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali aj Okresnému úradu Senec.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
18. február 2018

Edita Višvaderova

Na parkovisku je novy vrak značky opel bez kolies a bez skiel a ten mercedes ma vzadu špz takze celkovo tri vraky skoda favorit mercedes benz sprinter a opel

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania