Zhoreté prenosné WC na Kollárovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Michal, 06. februára 2018

Dobrý deň,

Pozostatky vandalizmu v podobe zhoreniska na Kollárovej 3.
Netuším, kto je zodpovedný za odstraňovanie takéhoto typu "neporiadku", ale naozaj to vyzera otrasne.

Ďakujem za adresovanie a vyriešenie problému.

12. február 2018

Odpoveď samosprávy

Táto škodová udalosť má povinné kroky, ktoré bolo treba dodržať. Upratanie neporiadku je už však v riešení.

mesto Senec
19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Priestor po zhorenisku bol vyčistený, odpad bol odstránený.

mesto Senec

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.