Poškodená prechodová dlažba na bráne Jazerá Juh

Zodpovednosť za riešenie: Senec

V riešení

Zaslal: Ondrej, 19. februára 2018

Poškodená prechodová dlažba na bráne Slnečné jazerá Juh.

20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Tento problém sa rieši.

SCR Senec s. r. o.
06. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Poškodená dlažba bola včera opravená.

SCR Senec s. r. o.
05. december 2018

Ondrej

Opätovne je to tam rozbité, ako aj niektoré časti prístupovej cesty na železničnú stanicu.
Fakt kvalitná robota, všetka česť.
05. december 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

informáciu o obnovení problému sme preposlali samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania