Dlhodobo odstavený Mercedes Sprinter bez platnej TK/EK

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
dobrý_sused 05. marca 2018

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného Mercedesu Sprinter bez platnej TK/EK na parkovisku pri autobusovej stanici.

14. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Motorové vozidlo bude do 23.03.2018 odtiahnuté. V predošlom konaní bol majiteľ motorového vozidla oznámený na Okresný úrad v Senci pre podozrenie zo správneho deliktu na prevádzke vozidla v premávke na pozemných komunikáciách.

mesto Senec
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo je odtiahnuté.

mesto Senec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania