Vegetačný skvost v centre mesta

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
anonym 29. mája 2018

Dokedy sa máme prizerať ako v centre mesta rastie tento "prales" a kompetentní to majú takpovediac na háku? Nikto s tým nič nerobí, pýtam sa prečo u majiteľov týchto pozemkov neplatí žiaden zákon. Pozemky sú zarastené vysokou burinou, čím narúšajú vzhľad mesta a obťažujú občanov.

01. jún 2018

Ján Senecký

Pozemok je dnes pokosený.
06. november 2018

Ján Senecký

Pozemok bol opäť pokosený majiteľom.
22. jún 2019

Michal

Kollárova-trávnatá plocha-nepokosená

Pozemok za poliklinikou a vedla je zarasteny vysokou burinou, ktora uz prerasta aj cez oplotenie.
24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Na pozemku začalo Kosenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania