Turecka-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Neporiadok pri kontajneroch......

11. marec 2019

Odpoveď samosprávy

V sobotu boli všetky PPK vysypané – viď foto.

mesto Senec
26. júl 2019

Dagmar Viktorie Penerová

Turecka-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Preplnený kontajner.....
26. júl 2019

Odkaz pre Starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Juraj Zeerak
senec@odkazprestarostu.sk
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

K priestoru kontajnerov bola umiestnená informačná tabuľa, kde je okrem iných dôležitých informácií uvedené aj to, že je "zakázané ukladať akýkoľvek odpad mimo zberných nádob a do nádob iných poplatníkov. Považuje sa to za založenie čiernej skládky - výška pokuty až do 1500€."
Priestory sú tiež monitorované kamerovým systémom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania