Kováčska-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
Odkaz pre Starostu 24. mája 2019

Na Kovacskej ulici je prepadnuta dlazba okolo kanala. Prosím o opravu.

27. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Tieto práce boli zadané zhotoviteľovi ešte pred podaním podnetu. Závada bude v priebehu týždňa odstránená.

mesto Senec
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Chodník bol opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania