Kollárova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Nebezpečne parkovacie miesta

20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Po opakovanej obhliadke Tureckej ulice sa nám nepodarilo identifikovať presné miesto vyčnievajúceho predmetu. Z uvedeného dôvodu Vás žiadame o spresnenie polohy.

mesto Senec
20. jún 2019

Tom Csenkey

tie predmety sú vlastne pozostatky z ohradeného miesta pre staré smetné koše, ktoré boli odstránené pri bytovke na kollarovej 5
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Vyčnievajúci šrób bol odstránený.

Mesto Senec

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania