Bratislavská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
Daniela Ťapušková 30. júna 2019

Prosim o upozernenie majitela divokeho vinica, nech ho ostriha, lebo zasahuje do chodnika a uz sa zle prechadza.
Dakujem.

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto majiteľa vyzvalo, aby upravil zeleň.

mesto Senec
02. august 2019

Daniela Ťapušková

Majitel este stale neostrihal vinic a ten zasahuje coraz viac do chodnika.
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Zeleň majiteľ nehnuteľnosti ostrihal.
05. september 2019

Daniela Ťapušková

Ano videla som. Po dvoch mesiacoch, ale predsa. Ved jasne uz druhykrat to strihat nebude musiet, pockal si do obdobia kedy to uz nebude rast. Tento problem tu bude opat zas o rok.
05. september 2019

Tomas O.

Ja som tam videl vlecku a 3 ludi, neboli to zamestnanci mesta?
05. september 2019

Daniela Ťapušková

To bolo vedla, vcera to nol ostrihat ten pan, som ho videla, ale este tam ostal po nom trochu bordel, pri plote, ale uz nemam silu to riesit, ked si niekto nevie uvedomit sam ze by si mal po sebe upratat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.