Štúrova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
Barbora Kyselová 14. júla 2019

Dobrý deň.
Na detskom ihrisku sú betónové "základy", ktoré sú dosť nebezpečné pre deti. Neviem akú funkciu plnili/plnia. Ale chcela by som sa opýtať, či by bolo možné odstrániť ich? Ďakujem.

15. júl 2019

Igor Ďurčík

Kedysi tam boli také ťažké železné koníky na hojdanie. Pamätám si ich ešte zo svojho detstva. Toto ihrisko je v takomto biednom stave už desiatky rokov. Je smutné, že sa takto mesto Senec prezentuje pred turistmi.
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Na tomto ihrisku boli odstránené niektoré staré prvky a pridané nové. Pozostatky z odstránenej hojdačky budú odstránené tiež.
Kto? Správa cestovného ruchu Senec, s.r.o.

mesto Senec
25. júl 2019

Tomas O.

Takze cele desatrocia to tam lezi? hahaha uzasna sprava mesta (ihrisk) 10minut by to inak trvalo vybrat s krompacom ;-)
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Pozostatky starých herných prvkov boli odstránené na začiatku sezóny.
14. september 2019

Barbora Kyselová

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania