Hviezdoslavova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
Odkaz pre Starostu 24. júla 2019

Dobry den,
este zaciatkom juna ma oslovil obyvatel Hviezdoslavovej ulice ohladom noveho asfaltoveho povrchu chodnika na Hviezdoslavovej ulici.

"Robotnici dali sice novy asfalt, ale zabudli na obrubniky." Asfalt tak ide do „stratena“, po okrajoch chodnikov je mnozstvo zvysneho materialu a chyba jeho ukoncenie a vobec to nevyzera ako dobre a kvalitne odvedena praca.

Pripajam sa k podnetu od obyvatela tejto ulice a chceme sa spytat ci su prace na tomto chodniku uz ukoncene a ci je taketo odvedenie prace pre mesto akceptovatelne?

Takto sa spravil novy chodnik v obci Komjatice v roku 2016
https://mynovezamky.sme.sk/c/8193597/budovanie-chodnikov-efektivne-lacno-arychlo.html

Juraj Zeerak
senec@odkazprestarostu.sk

24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Realizácia prác pri údržbe chodníkov nadväzovala na už v minulosti vybudivané časti identickým spôsobom (viď. 1. foto), kde sa olemovávali záhonovým obrubníkom taktiež len hlavné vstupy. Všetky práce vykonané v tomto roku boli ovplyvnené finančnými možnosťami pre opravu a údržbu chodníkov, ktoré boli v čase realizácie znížené o tretinu. Prípadné nedostatky sa budú priebežne odstraňovať zarezávaním okrajov asfaltu.

Mesto Senec
28. júl 2019

Tomas O.

No z auta to vyzera dobre, ale vysledny efekt je po estetickej stranke pre chodca asi biedny. Smiesne, ze to takto je cele mesiace! Toto je len take platanie a za par rokov to bude znicene, lebo asfalt na chodniku nema oporu a kraje sa budu lupat a popraska. Asfalt na chodniky bez obrubnikov by som zakazal. Chodniky by sa mali robit poriadne a kvalitne nech nam dlho vydrzia.
29. júl 2019

Laco

Nebude to orezavanie nakoniec drahsie ako urobit to poriadne s tenkym chodnikovym obrubnikom?! A este to aj zle vyzera. Tento Senec sa svojou estetikou, vizualnym smogom a nerespektovanim VZN o nocnom kluse meni na bulharske mestecko...
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Orezanie okrajov chodníka bolo zrealizované na náklady zhotoviteľa stavby v rámci reklamácie prác.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.