Bratislavská-značka na ceste -zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Martin 16. septembra 2019

Prosim presunut znacku "Pozor prechod pre chodcov" na spravnu cestu, cize pred predajnu Qvadra. Tam kde je nema zmysel.

Dakujem.

17. september 2019

Matej Varga

Cesta je v sprave Slovenskej spravy ciest. Administrator musi podnet poslat spravcovi.
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest
23. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame Slovenskej správe ciest.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.