Sokolská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Senec

V riešení
meno
Andrea Slobodová 23. septembra 2019

Chcela by som Vas poprosit o zrealizovanie chybajuceho chodnika, cestou do ZS Tajovskeho. Momentálne sa chodi po travnatej ploche a tento chodnik tak velmi chyba. Dakujem Andrea

24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Chodník bude v čo najkratšom termíne vybudovaný.

Mesto Senec
24. september 2019

Andrea Slobodová

Super, dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania