Boldocká cesta (Družstevná)-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
Tomas 23. septembra 2019

Množstvo odpadkov v parčíku za novinovým stánkom pri lídli až po zverolekára a zastávku SNP. Za vyriešenie pocnetu ďakujem.

04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Neporiadok bol uprataný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania