Turecká-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Senec

V riešení
meno
Fero 23. septembra 2019

Pri salóne Angel a LB Servis je značka ZÁKAZ státia a zastavenia, aj napriek tomu tam každý deň je zaparkované viacero aut a cez chodník sa niekedy nedá prejsť, chodci musia vyjsť na cestu. Denno denne tam chodí polícia SR, ako aj mestská polícia a neriešia to.

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Mestská polícia vo veci prijme opatrenia na eliminovanie nepriaznivého stavu. V prípade takéhoto parkovania môžete kontaktovať aj Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Senci.
30. september 2019

Tomas

Ano a zeleny mi daju pokutu ze ich zbytocne volam, ked je to praca mestkej policie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania