Kollárova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Senec

V riešení
meno
Zuzana Oros 25. septembra 2019

Večný problém - jazda smetiarov (vývoz odpadkových košov) krížom krážom po trávnatej ploche na Kollárovej ulici v Senci.

Zábery z 9., 18. a 23. septembra.

23. september 2019

Zuzana Oros

Balet na tráve každý krát:
27. september 2019

Tomas O.

Toto sa tu uz predca riesilo, ziadna zmena? Týchto arogantov zjavne nikto nepotrestá a vec sa nijak nezmení a pokial to bude nadriadeny a mesto akceptovat k žiadnej zmene nepride. X krat som ich videl jazdit cez park na mierovom namesti, lebo odniest kos k autu 10m je nepredstavitelne.
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

So šoférom, ktorý okrem iného aj jazdil mimo povolených trás, bol rozviazaný pracovný pomer.
15. november 2019

Zuzana Oros

Problém nebudem popisovať, lebo stále pretrváva. :( Som zvedavá, ako bude rozrýpané okolie o mesia, na jar, o rok...
15. november 2019

Tomas O.

To su dnesne fotky? Hahaha totalny vysmech! Takze podla samospravy uz tento novy sofer jazdi v povolenych trasach. Dakujeme skvele to tu vediete.
15. november 2019

Zuzana Oros

Áno, z dnešného dňa.
18. november 2019

Zuzana Oros

Kollárova-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Keďže je stav rovnakého podnetu v stave "vyriešené", tak to tu dávam opäť. Fotografie z 15. novembra 2019. Som zvedavá, že dokedy máme trpieť jazdu krížom krážom cez trávu, ihrisko... Ako to bude vyzerať o mesiac, na jar, o rok?
30. december 2019

Tomas

30.12. 2019 Auto opät jazdilo po travnatych plochach, pritom kose su vzdialene len par metrov od cesty.
30. december 2019

Juraj Zeerak

Neuveritelne... Novy sofer je jednoznacne zmena k lepsiemu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania