Železničná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Senec

V riešení
meno
Juraj Zeerak 25. septembra 2019

Na Nitrianskej ulici pri Zelenom dvore chýba vodorovné značenie prechodu pre chodcov. Vyznacenie prechodu by sa taktiez zislo pri autobusovej zastavke.

27. september 2019

Tomas O.

Nevedia sa postarať o bezpečnosť obyvateľov, ani o poriadok v tejto oblasti.
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet je v súčasnosti riešený v spolupráci so správcom komunikácie Regionálne cesty Bratislava ako aj BSK, vlastníkom cesty. Veríme, že podnet bude v súčinnosti uvedených organizácií čím skôr vyriešený v prospech obyvateľov mesta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania