Hurbanova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Hana 26. septembra 2020

Uplne vyschnuty mrtvy strom na autobusovej stanici, ktory treba vyrezat - momentalne ohrozuje chodcov. Dakujem!

30. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, upozornili sme vlastníka pozemku, aby suchý strom odstránil. Daný strom bol už v rámci výrubového konania povolený na odstránenie, preto vlastníkovi v jeho odstránení už nič nebráni.

Ing. Zuzana Gašparová, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.