Nám. oslobodenia-Zničené obloženie pri fontáne

Zodpovednosť za riešenie: Senica

V riešení
meno
Lenka 25. apríla 2021

Zničené obloženie pri fontáne na námestí. Nielenže to vyzerá hrozne ale môže byť aj nebezpečný, keď sa uvoľní a spadne niekomu na nohu. Prosím kompetentných aby sa začali starať o naše mesto (okrem obkladu je námestie špinavé, o zeleň sa nikto nestará)

12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Rovnako ako poškodené múriky na námestí riešime aj obloženie fontány a v súčasnosti čakáme na cenovú ponuku.

Ing. Ivan Šteffek, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
10. jún 2021

Lukáš Janček

Nám. oslobodenia-fontánka-poškodená

Poškodený obklad fontány, na pohľad ťažké kusy ktoré môžu ublížiť.
10. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania