Cyklotrasa na Kunov

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
tibor 04. mája 2015

Pri prvom mostíku cez Teplicu na cyklotrase do Kunova sú poškodené tabule, kde pri realizácii sa asi nepredpokladalo, že vandali ešte nevymreli... a takouto inštaláciou boli priamo navedení, aby vyskúšali svoju silu a odolnosť materiálu...a okrem toho pri chodníku z trávy trčia asi pol metrové železá, pravdepodobne rezerva pre osadenie ďalších informačných tabúľ...Myslím, že je až záhadou, že sa ešte nikomu nič nestalo, alebo práve na to sa čaká ?

24. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Pôvodne zamýšľané informačné tabule, ktoré mali byť na tomto mieste nainštalované, sa realizovať nebudú, preto budú vyčnievajúce tyče v priebehu budúceho týždňa odstránené.

Lucia Vajdová, oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou
23. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Vyčnievajúce tyče boli odstránené.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.