Hlodavce v meste Senica !!!

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: tibor, 24. mája 2015

Aj potkany v Senici sa prechádzajú v nedeľu popoludní....., tak ako zadokumentované pri plynovej rozvodni vedľa bytového domu na ul.Robotníckej 59/17 v susedstve Domácich potrieb u KATKY- skratka centrum mesta !!! Podľa slov okoloidúcich, sú premnožené na viacerých miestach v Senici. Asi treba prijať intenzívnejšie opatrenie na ich likvidáciu a zároveň sa zamerať aj na miesta okolo kontajnerov.

26. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Podnet bol postúpený na Technické služby, aby v danej lokalite zabezpečili vykonanie deratizačných prác.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ
30. december 2016

Odpoveď samosprávy

2x do roka sa vykonáva deratizácia v meste.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.