Rozbitá komunikácia v časti Kunov-pri pomníku padlých vojakov

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Poškodená prejazdová cesta,hrozí poškodenie aut,úraz

05. august 2015

Odpoveď samosprávy

Na obhliadku daného miesta bol vyslaný pracovník MsÚ. Cesta bude opravená liatym asfaltom.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ
30. september 2015

Odpoveď samosprávy

Rozbitá komunikácia bola opravená.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby,životného prostredia a dopravy MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.