Ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Uzavretý

kazdy den triafaju deti loptou do okien?akoze tie male tuje mali tomu zabranit?dokedy to maju ludia znasat?

14. august 2015

Odpoveď samosprávy

Oplotenie ihriska bude zahrnuté do návrhu rozpočtu pre budúci rok.


Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ
20. august 2015

Martin

myslím si,že oplotenie tam malo byť urobené už dávno.každý rok len sľubujete a žiadne sa tam neurobí.to sa naozaj čaké len na to,že sa tam niečo stane?
30. december 2016

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na to, že sú okolo ihriska zasadené tuje, ktoré by mali zabrániť preletu lopty, od zámeru vybudovať plot bolo upustené.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ
02. január 2017

Martin

Pani Vajdová,ako majú zabrániť tie maličké tuje preletu lopty do okien?
A za druhé,nejako Vám uniklo,že už tam je plot vybudovaný.Plot tam je ale problém to nevyriešilo.Lopty stále akosi prelietavajú do okien.Treba trošku aj rozmýšľať ak už tam dáte nejaký plot vybudovať.Alebo ste si povedali,že tam dáte plot aby ľudia boli ticho?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.