Tajné smetisko

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Kamil 31. augusta 2015
https://youtu.be/IzX_qz3nDFI

..pri "sto rokov " stavanej budovy na Robotníckej ulici si majitelia spravili verejné smetisko...a dobre nám tak,keď sme sprostí...

23. september 2015

Odpoveď samosprávy

Keďže táto stavba ešte nie je skolaudovaná a k bytovému domu sa budú stavať parkovacie miesta, ide o stavenisko. Mesto Senica upozornilo stavebníka a vyzvalo ho dodržiavať poriadok v okolí stavby.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ
27. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Smetie bolo odstránené.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania