VIP rezervé

Zodpovednosť za riešenie: Senica

V riešení
meno
Hejhula 09. decembra 2015

zaujímalo by ma koho rodinny prislusnik je majitel tohto vozidla SE 353CK..Pravidelne stáva bud tuna alebo dokonca na mieste pred mometalne odstavenym autom a nikdy som nevidel ani len vyzvu za steracom.Ci ked ma kupenu znamku tak moze stat na mieste ktore neni vyhradene na parkovanie (v tomto pripade dokonca na zltych ciarach?)...Aj pre mna bude platit pravidlo - pod lampou (v tomto pripade POD KAMEROU!!!) je najvacsia tma??

11. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dal som trvalý príkaz zamestnancom, ktorí pracujú s kamerami, aby pravidelne kontrolovali parkovanie na mieste, ktoré uvádzate vo vašom podnete. Ak zistia parkovanie na tomto mieste bezodkladne to nahlásia na operačné oddelenie MsP Senica.

Rastislav Janák
náčelník MsP Senica
03. január 2016

Hejhula

V tom pripade si Vasi zamestnanci neplnia povinnosti - od datumu uverejnenia prispevku k dnesnemu dnu tam automobil parkoval ´len´ 4x (co som si vsimol ked som isiel okolo a ani raz nebol ani len upozorneny).Proti majitelovi nic nemam ,ale chcem aby na kazdeho platil rovnaky meter.A ked si my obycajni ludia nenajdeme volne miesto a mozme parkovat v okruhu 50od domu,nechapem preco by on nemohol

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania