Kosenie

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Dušan 25. júna 2016

Za bytovkou č.4 na Nám.oslobodenia je tráva a burina do výšky jedného metra, deti sa nemajú kde hrať + problém alergie a zranenia od bodliakov. To už nieje o estetike, ale o zákonnej povinnosti mesta udržiavať zelené plochy. Paradox pred bytovkou pokosili a za bytovkou už nie .

27. jún 2016

Dušan

Dnes 27.6.2016 všetko pokosené. Ďakujeme
28. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Priestor bol pokosený.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania