Poškodený basketbalový kôš

Zodpovednosť za riešenie: Senica

V riešení
meno
Dušan 25. júna 2016

Na asfaltovom ihrisku za bytovkou č.4 na Nám.oslobodenia sú umiestnené dva basketbalové koše, jeden z basketbalových košov /doska/ je tak poškodená, že hrozí nebezpečenstvo vzniku úrazu !!!. Uvedené koše deti každodenne používajú. Prosíme o výmenu uvedenej dosky a pokiaľ by bolo možne doplniť koše o retiazkové sieťky. Ďakujem za všetky deti z Nám. oslobodenia.

27. september 2016

Odpoveď samosprávy

Bude objednaný materiál na opravu basketbalových košov.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania