Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Tibor Čajka, 22. marca 2017

Pri železničnom prejazde pred železničnou stanicou v Senici je nezabezpečený a vykradnutý objekt pravdepodobne patriaci k železničnej vlečke, v okolí ktorého je značný neporiadok / čierna skládka /.

22. marec 2017

Tibor Čajka

Čierna skládka Senica Železničná ul.

Pred železničnou stanicou cca 150 m hneď za železničným prejazdom na pravej strane je čierna skládka.
14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

V najbližšom období bude skládka odstránená.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Búdka aj okolie boli vyčistené.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.