Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Tibor Čajka, 27. marca 2017

Čierna skládka komunálneho odpadu schovaná v rákosí vedľa transformátora pri parkovisku pred železničnou stanicou v Senici smerom na golfové ihrisko.

14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

V najbližšom období bude skládka odstránená.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
27. december 2017

Tibor Čajka

Čierna skládka - smetisko pri ceste na letisko

Na ceste smerom na letisko niekoľko desiatok metrom za železničným prejazdom po pravej strane sa postupne na niekoľkých miestach za sebou vytvára smetisko pri náletovej zeleni hneď vedľa vozoky, sú tam použité pneumatiky, izolanty z káblov a v neposlednom rade aj bežný komunálny odpad, ktorý obyčajne slušný človek zanesie do kontajneru, no svine to robia takto a tie menšie svine myslím divé, tie to dokonale roznesú do celého chotára. Nie vám je hanba, že vraj ĽUDIA...
29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Skládka bola odstránená.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.