Polámaná lavička

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Jana, 21. apríla 2017

Na Mudrochovej ulici smerom k poliklinike je táto polámaná lavička už možno aj mesiac

24. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Podľa informácií od zodpovedného pracovníka, by lavička mala byť už opravená.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ
24. máj 2017

Patrik

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.