Spadnutý strom do potoka pri detskom ihrisku pri DAVe

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Ružena Hlinovská, 03. júla 2017

spadnutý strom do potoka a časť je pri chodníku

19. júl 2017

Ružena Hlinovská

no verte tomu, že ma to odrádza dávať nejaké podnety, lebo vidím že je to k ničomu
19. júl 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme včera 18.7. opätovne preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie. Veríme, že samospráva v krátkom čase zareaguje.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
20. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Spadnutý strom bol oznámený na Povodie Moravy a bude odstránený.

Ing. Ivan Šteffek, vedúci Oddelenia výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
09. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dnes bude v poobedňajších hodinách strom odstránený.

Ing. Ivan Šteffek
vedúci oddelenia
výstavby, životného prostredia a dopravy

16. október 2017

Odpoveď samosprávy

Strom bol odvezený.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ


Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.