Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zničené lavičky v parku

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Lenka, 07. júla 2017

Dost laviciek v parku je poskodenych a tym padom sa na nich neda sediet. Prosim o opravu znicenych laviciek.

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Lavičky boli opravené.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.