Vysiace a popadané konáre, Kolónia

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Erik Prstek, 17. augusta 2017

Dobry den na kolonke pri bytovke cislo 556/17 vedla nej je vysiaci konar je tu uz nejaky ten rok a hned pod nim su popadane konare (velke ako i ten čo vysi) a uz sa na to ani poriadne neda pozerat lebo sa tam hraju pod nim male i velke deti a je to len otazka casu kedy to spadne a nedaj bohu na nekoho tak by som bol rad ak by sa to odstranilo dakujem.

12. september 2017

Dušan

Zavolaj na to Kozel, tí riešia takéto veci aj na Kolónke
29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Konáre boli odstránené.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby MsÚ
29. január 2018

Erik Prstek

Boli odstranene ked som ich odstranil ja.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.