Vrak v centre mesta

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Uzavretý
meno
Tibor Čajka 27. decembra 2017

Naozaj dobré miesto na parkovanie...celkom v strede mesta na Hurbanovej.ul. na parkovisku za SLSP celkom v rohu nenápadne je odstavené vozidlo s poškodeným čelným sklom a bez SPZ, tam Mestská polícia nechodí ????

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

O tomto vozidle vieme, no nemôžeme ho odtiahnuť, pretože je na súkromnom pozemku.

Rastislav Janák, náčelník MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.