Zlé parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Senica

V riešení
meno
neznamaa 02. októbra 2018

Chcem podať podnet, aby sa častejšie chodilo kontrolovať parkovanie za domami, na chodníku. Autá tu parkujú skoro nonstop, hlavne cez víkendy. Niekedy sa stane, že tu parkuje aj 5 áut.

04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Váš podnet som dal do trvalých príkazov, na prevádzanie kontroly parkovania v tejto časti mesta. Zároveň by som Vás požiadal, ak zaznamenáte porušovanie zákona, aby ste zavolali na t.č. 159.

Bc. Rastislav Janák, náčelník MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania