Agátová-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Pali Kruty 06. apríla 2019

Poprosím o vyčistenie chodníka, orezanie kríkových porastov, ktoré bránia výhľadu za zákrutu, kde frekventovane jazdia po chodníku aj cyklisti. Je to veľmi nebezpečný úsek. Podnet je od viacerých občanov IBV Záhrady.
Ďakujem za skoré vyriešenie.

10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Chodník bol očistený a náletové dreviny odstránené po zábranu, resp. oplotenie čerpacej stanice.

Pavol Pukančík, koordinátor pracovníkov menších obecných služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.