Sadová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
jozo 04. mája 2019

Ziadam o informaciu, podla akeho kluca sa kosia travnate plochy- pokosena napr. Brezova ulica pravidelne, nepokosene Tovarenska, Kolonia-garaze, Sadova rodinne domy.
Dakujem.
Foto je ilustracne.

21. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
22. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Ulice boli postupne pokosené.

Jozef Valúšek, oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.