Brezová-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Sabina 31. mája 2019

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či by sa dal vyčistiť kanál oproti hlavnému vchodu do cintorína? Je to dlhodobý problém. Po chodníku chodia deti do školy a po daždi musia chodiť až po tráve. Keď prechádzajú autá po ceste, je mokrý celý chodník. Ďakujem

18. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Kanál bol vyčistený, voda odtiekla. Bude sa ešte čistiť strojovo.

Jozef Valúšek, oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.