Gen. L. Svobodu-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Eva Velicka 05. júla 2019

Po burke z pred 2 týždňami,zlomené konáre. Špatí nám to dvor a je to aj potrebné zrezať.

09. júl 2019

Eva Velicka

Ďakujem,že strom,ktorý tu bol po búrke skoro 2 týždne,zrezali v pondelok okolo 13:00 hod. Ale,zrezané konáre uložili na dve kôpky a odišli. Prečo to neodviezli. Či treba čakať na iných ,aby to odviezli? Dúfam,že to nebudete zase 2 týždne trvať.Deti to už rozhadzujú.
12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Konár bol zrezaný a aj odvezený.

Jozef Valúšek
Odd. výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.