Hurbanova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Patrik 30. augusta 2019

Dobrý deň.
Šlo by prosím nejako vyriešiť alebo preposlať správe ciest výmol tiahnuci sa po východnej strane Hurbanovej ulice, cca od Hotela až po Bella Centrum.

Normálne by asi nešlo o nič výnimočné, kedže je to úplne na kraji cesty, ale zrovna v týchto miestach chodci zvyknú prechádzať cestu, kedže najbližšie prechody sú odtiaľto skoro cez 200m ďaľeko.
Niektorí z nich si výmol nevšimnú a potkýnajú sa oň (do cesty alebo na obrubník).
Minulý rok, pred tým než bol výmol konečne zrezaný, tu tvárou na obrubník škaredo spadli 2 staršie pani. Tento rok neviem zatiaľ o nikom, ale hádam netreba čakať až sa zasa niečo stane.

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Koncom júna mal primátor mesta rokovanie na Slovenskej správe ciest. Z tohto stretnutia vyplynulo, že SSC má záujem o strhnutie celého asfaltu (cca 10cm) na hlavnom ťahu cez Senicu I/51a natiahnutie nového asfaltu na tejto ceste. Prebieha verejné obstarávanie, kde boli podané námietky neúspešných súťažiteľov a čaká sa na posúdenie námietok. Nasledovné stretnutie bolo dohodnuté na koniec septembra.
Kto? Slovenská správa ciest

Ing. Ivan Šteffek
vedúci Oddelenia výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
12. december 2019

Patrik

Dnes bol výtlk zrovnaný s cestou.
Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.