Gen. L. Svobodu-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Dobrý deň. Chcem poukázať na odpad okolo kontajnerov. Dnes 9.9.19 okolo 12:00 brali smeti smetiari. Takýto bordel vždy nechajú aj keď si myslím,že by nebolo od veci,keby to pozametali,veď čistia to všade na svete,prečo to nejde aj u nás. Veď to vyzerá hrozne. Môžem o to poprosiť. Ďakujem.

30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď. Podnet bol preposlaný na Technické služby Senica. Tu je odpoveď: Dňa 13.9. bolo stojisko čiastočne vyčistené , objemný odpad tam zostal a 18.9. po zvoze objemného odpadu bolo opäť vyčistené. Stojiská čistia 1 x mesačne. Počas vývozu zberajú odpad na stojickách, ktorý je umiestnený v mechoch , igelitkách resp. v iných obaloch. Sáčiky , šupky od pomarančov a iné drobné smeti sa nezberajú a stojiská sa nezametajú - na to nie je počas vývozu priestor. Čistenie – zametanie sa robí osobitne, cca 1 týždeň po vývoze objemného odpadu.
Lokalita G. L. Svobodu sa čistila v 38. týždni - týždeň po vývoze objemného odpadu.

Ing. Marián Fojtlín, TS Senica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.