Železničná-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Tibor Čajka 22. októbra 2019

Sťažnosť !!!
Neviem kto má v kompetencii železničnú vlečku do priemyselného parku a následne železničné prejazdy, ktoré sa opravovali tuším začiatkom roka, ale chcem poukázať na prejazd cez lesnú cestu na Bažantnici. Všetky ostatné prejazdy sa opravovali modernou technoĺógiou s gumovým povrchom / po čase je diskutabilná kvalita niektorých, asi podľa záťaže/ ale na tomto jedinom v rámci opravy alebo rekonštrukcie boli vybraté pražce medzi koľajami a boli ponechané jamy v takom rozsahu, že nebol možný prejazd osobným vozidlom k hájenkám, kde trvalo bývame. Nevieme aký to malo význam, keď sa prejazd znovu zasypal a stále sa dosýpa, lebo tam nie pevný základ aby bol prejazd bezpečný. Prejazd využívajú aj nákladné autá pri odvoze kom. odpadu, resp. dreva.Žiadame odekvátnu opravu prejazdu !!!

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Arcelor Mital Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.
09. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame zodpovednej inštitúcii. Veľmi sa ospravedlňujeme sa za oneskorené preposlanie, ktoré bolo zapríčinené technickou chybou.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania