Hviezdoslavova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
jozo 31. októbra 2019

Dobrý den, v lokalitě vedla hotela Arli sú odpadky v tráve, papiere atd.
Je to v piatok a sobotu najviac frekventovaná oblast kvůli diskotékám Jama a Fenix. Děti tam odhadzuju flase a obaly z kebabu atd
Poprosím o častějšie cistenie.

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, táto lokalita sa vo väčšej, či menšej miere čistí každý pracovný deň (okrem víkendu).

Pavol Pukančík
koordinátor VPP pracovníkov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania