Vajanského-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený
meno
Jakub 05. novembra 2019

Nefunkčné osvetlenie na Vajanského ulici. Taktiež aj vo vnútrobloku na Vajanského.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Porucha na verejnom osvetlení na Ul. Vajanského bola dnes odstránená.

Pavel Kováč, Technické služby Senica, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.