Dr. I. Horvátha-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Senica

V riešení
meno
Daniel Jankovych 09. decembra 2019

Na ulici dr.I. Horvátha je výtlk,(prepadlina) na ceste pred vjazdom do dvora rodinného domu číslo 900. Prosím o odstranenie tohto problému. Ďakujem

09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Tento výtlk bude zaradený do plánu opráv na rok 2020.

Ing. Ivan Šteffek, vedúci oddelenia výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.