Čáčovská cesta-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Tibor Čajka 27. júla 2020

Na kruhovej križovatke sú poškodené dopravné značky....

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Podnet sme preposlali na Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií Okresného úradu Senica, kam patrí.

Ing. Jana Oslejová, oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií Okresného úradu Senica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania