Čáčovská cesta-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Tibor Čajka 27. júla 2020

Najnovšia a najmladšia no zanedbaná kruhová križovatka v Senici, kde burina prerastá dopravné značky...možno by bolo potrebné osadiť ich vyššie alebo žeby aspoň pokosiť...najjednoduchšie by bolo zaliať plochu betónom a je po starosti, čo vy na to ??? Vjazd do okresného mesta, je jeho vizitka !!! Asi budem chodiť do Senice od Jablonice, tam je to omnoho veselšie, upravené a aktuálne ozdobené, to je súkromná križovatka ???

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Táto kruhová križovatka nespadá do kompetencií Mesta Senica, ale pod Trnavský samosprávny kraj. Podľa našich informácií sa o zeleň v rámci kruhového objazdu má starať investor obchodnej zóny, ktorý je aj realizátorom tento kruhovej križovatky. Toho sme niekoľkokrát vyzývali, aby sa o zeleň riadne staral.

Ing. Jana Oslejová, oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Trnavský samosprávny kraj
28. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.