Štefánikova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Štefánikova-kôš-preplnený

Štefánikova
18. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Štefánikova-cesta-znečistená

Štefánikova
28. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
August 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Kunovská priehrada

Štefánikova
11. augusta 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Veľký kmeň stromu pri rieke Teplica

Štefánikova
20. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Spadnutý strom do potoka pri detskom ihrisku pri DAVe

Štefánikova
03. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Chorý strom

Štefánikova
12. mája 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Špinavé schody

Štefánikova
19. apríla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cyklotrasa - neporiadok

Štefánikova
06. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Sťažnosť na terasu

Štefánikova
01. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Zákaz pyrotechniky

Štefánikova
30. decembra 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lampa, ktorá nesvieti

Štefánikova
03. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Lavičky za bytovkou na Štefánikovej ulici 707/51

Štefánikova
30. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Veľký kmeň stromu pri potoku na Štefánikovej ulici

Štefánikova
30. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

VIP parkovacie miesto Štefánikova ulica

Štefánikova
01. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok pri kontajneroch na Štefánikovej ulici - za Malinou

Štefánikova
02. decembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0