Štúrova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Smolenice

Vyriešený
meno
Daniel 19. marca 2021

Nepojazdné auto ktoré je už dávno po platnej STK a EK (platnosť vypršala 10/2018)! Vadí to tu celej bytovke. Auto tu zavadzia, blokuje jedno miesto na parkovanie, je hrdzavé, má zlomené pravé predné svetlo. Keďže je hneď vedľa detské ihrisko môžu sa tu poraniť aj malé deti ktoré idú okolo.
Prosím o skoré vyriešenie tohto problému. Ďakujem

01. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Uvedený automobil na podnet Obecného úradu majiteľ vozidlo odstránil, posunul ho na vedľajšiu ulicu, kde čaká v krátkej dobe na odvoz odťahovou službou.
Kedy? do týždňa

Anton Chrvala, starosta obce Smolenice
07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Auto je odstránené :-)

Anton Chrvala, starosta obce Smolenice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.